Logo van de kerk
Home / Nieuws / Gids betaalbare vakanties
22 Februari 2013

Gids betaalbare vakanties

De werkgroep Arme Kant van Nederland/EVA geeft al vele jaren een Gids Betaalbare Vakanties uit. Dit overzicht van vakantiemogelijkheden voor mensen met een smalle beurs blijkt in een grote behoefte te voorzien.
In de gids zijn beschrijvingen van vakantie-aanbod van tal van organisaties en de bijbehorende prijzen en adressen bijeengebracht.
De initiatieven in de gids zijn onderverdeeld in de volgende categorieën:
● Vakanties met en zonder kinderen
● Vakanties voor eenoudergezinnen
● Kinderkampen en jongerenvakanties
● Vakantie met voorzieningen voor gehandicapten
● Bezinning

De diaconie heeft een aantal van deze gidsen besteld. Zij liggen bij de ingangen van onze kerk. U mag deze gids een week ter inzage meenemen naar huis. Wilt u daarna de gids weer bij de ingang terug leggen? Dan kan een ander er ook gebruik van maken. Voor meer informatie kunt u kijken op www.armekant-eva.nl.

De diaconie« Bekijk het complete nieuwsoverzicht